Bize Ulaşın... Mevzuat... Faaliyetlerimiz... Fındık ve Çeşitleri... Hakkımızda... Anasayfa'ya Dön…
Kimler Yararlanabilir ? Hizmet Verdiğimiz Bölgeler Tarım Danışmanlık Hizmetimiz

Misyonumuz

MİSYONUMUZ;

        *Bölgemizde üreticiliği yapılan fındıkta hastalık ve zararlıların minimuma indirilerek, bu durumun verim ve kaliteyi etkilemesinin önüne geçilmesi çalışmaları yapılmaktadır. Bölgemizde üretici ortaklarımızla beraber yapılan danışmanlık faaliyetleri sonucu verim ve kalitenin yanında rekolte anlamında da standartların üzerinde ürün almak için son derece titiz ve öz verili çalışmalar yapılmaktadır.

        *Üretici ortaklarımızın bahçelerindeki fındığın hasadından pazarlanmasına kadar geçen süre içerisinde her daim üreticimizin yanında yer alarak her türlü soru ve sorunları beraber çözmek için çalışmalar yapılmaktadır. Bunun neticesinde üreticilerimiz serbest piyasadan korunarak ürünü satın alınarak sağlığımızı tehdit edecek bütün unsurlardan uzak modern ve hijyenik tesislerde işlenmektedir. İşlenilen fındık ve fındık mamulleri müşteri beklentilerine ve damak tadına göre üretilmektedir. Yine üretilen bu ürünlerin yurt içi ve yurt dışında pazarlanmasında rol oynayarak üretici ortaklarımızın maddi olarak daha iyi faydalanmasını kendisine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ;

        *Yurt dışında itibarımız geleceğimize yön vereceği gerçeğini kabul edip buna göre Dünyada ki teknolojik anlamdaki gelişmelere ayak uydurarak Fındık ve Fındıktan ürettiğimiz bütün mamullerin modern tesislerde üretilmektedir.

        *Dünya da yer aldığımız sektördeki rekabette FINDIK denildiği zaman akla ilk gelen isim olmaktan ziyade takip edilen, örnek alınan bir kooperatif yapısı oluşturmak için geniş bir vizyon ile yolculuğumuz devam etmektedir.